Zoznam produktov značky APIARIUM

Apiarium je výnimočná značka talianskej BIO kozmetiky, ktorá patrí do kategórie luxusných európskych značiek. Jej originálne ingrediencie, retro dizajn a vysoká kvalita ju zaraďujú medzi Top brandy kozmetiky. Kozmetické produkty majú obvykle certifikát BIO kozmetiky – Bios.

Značka existuje na trhu už vyše 25 rokov a vytvára produkty, ktoré sú synonymom kvality, inovácie a kreativity. Každý rok naše výskumné laboratóriá vytvárajú jedinečné zloženia, skutočné elixíry krásy, ktoré zabezpečujú kozmetickú kvalitu bez rovnosti z hľadiska účinnosti, tolerancie a pohodlia.

Kozmetické výrobky Apiarium reagujú špecificky a sú zamerané na každý problém s kožou, aby vždy dosahovali viditeľné a významné výsledky. Všetky produkty sú zložené z certifikovaných organických plodín bez použitia chemických látok. Všetky výrobky sú dermatologicky testované na prítomnosť niklu, kobaltu a chrómu.

Všetky produkty Apiarium boli vyrobené bez testovania na zvieratách a väčšina je vhodná aj pre vegetariánov a veganov, ak neobsahuje extrakt z medu a materskej kašičky.

Existuje 97 produktov.

Zobrazuje sa 1-48 z 97 položiek