Kategórie produktov

Bestsellery

Darčekové poukazy

Slide thumbnail

Novinky

Prírodná Kozmetika Loredan

Bio obchod, prírodná kozmetika, bio kozmetika

Do nášho internetového obchodu Loredan sme sa rozhodli vybrať iba tie najkvalitnejšie výrobky, aké aktuálne BIO kozmetika ponúka.
Pre lepšiu orientáciu v produktoch a značkách si môžete prečítať krátky popis o našej ponuke.

Nájdete u nás luxusnú BIO kozmetiku APIARIUM. Táto značka má v ponuke produkty ako sú hydratačný telový krém, peeling na tvár, agranový olej, očný krém, krém proti vráskam, krémy na ruky, šamópny a možstvo iných.
Pre deti a novorodencov nájdete v našom internetovom obchode kozmetickú značku JACKLON BABY. Táto kozmetika spĺňa naprísnejšie požiadavky BIO produktov.
Na tvár, telo a vlasy odporúčame nahliadnuť do sekcie kozmetickej zančky PRO BIOTIC. Táto probiotická kozmetika poskyuje Vašej pokožke trojitý účinok - na ochranu, rovnováhu a wellnes.
V sekcii stránky OMIA LABORATOIRES máme v ponuke rešpektovanú taliansku eko BIO kozmetiku vhodnú pre vegetariánov a vegánov. Táto vegánska kozmetika nebola testovaná na zvieratách a je zložená z organických certifikovaných plodín. V ponuke značky nájdete prípravky ako opaľovacie mlieko, krém na tvár, ruky, regeračné masky, telové a vlasové oleje, bio gél na tvár a iné.
Pokiaľ Vás zaujímajú produkty ako sú balzamy na pery, micelárna voda, deodorant alebo pleťová maska, skúste navšíviť sekciu značky ALKEMILLA.
Pre dokonalú vlasovú starostlivosť odporúčame značku K-HAIR. Táto vlasová kozmetika ponúka produkty ako sú šampón, gél, peeling a prírodné krištály.
Ak hľadáte produkty pre mužov ženy aj deti skúste navštíviť sekciu značky JACKLON. Tu nájdete výrobky ako kondicionér, regeneračná maska, jemná intímna hygiena, hydratačný krém, telový krém, tekuté mydlo, sprchový gél.
Ak sa zaujímate o mydlo prípadne intímnu hygienu prídete si na svoje v sekcii značky EVEGREEN.

Veríme, že Vás naša ponuka osloví. Našou snahou je nielen ponuka toho najkvalitnejšieho, ale aj čo najleplší zákaznícky servis, starostlivosť a rýchle dodanie tovaru.
Nech sa páči, sme tu pre Vás.