Čistiaci hydratačný a vyvažujúci BIO gél na tvár a na oči - Aloe Vera

9,18 €
S DPH
Hydratačný a vyvažujúci odličovací prípravok pre normálnu a zmiešanú pokožku. Ľahko sa oplachuje. Hydratuje pokožku tváre, odstraňuje všetky stopy po líčení a redukuje mastnotu pleti bez toho, aby ju vysušila. Dermatologicky a oftalmologicky testované.
  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: OM2-DV1
Množstvo

Čistiaci hydratačný a vyvažujúci BIO gél na tvár -Aloe Vera OMIA Laboratoires. Hydratačný a vyvažujúci odličovací prípravok pre normálnu a zmiešanú pokožku.

Naneste malé množstvo prípravku na mokrú pokožku tváre. Opatrne naniesť aj na zatvorené oči ak boli nalíčené. Dôkladne opláchnite. Pravidelná starostlivosť o krásu, pre vyváženejšiu pokožku Po vyčistení, hydratujte pokožku tváre pleťovým krémom Aloe Vera, pokiaľ možno po nanesení Séra na tvár Aloe Vera. Pokožka bude vyrovnanejšia, hebkejšia a hydratovaná. Pre hladkú a rozžiarenú pokožku sa odporúča exfoliácia Peelingom Aloe Vera na tvár dvakrát do týždňa. Vonkajšie použitie.

OMIA čistiaci gél Aloe Vera na tvár čistí pokožku tváre, rešpektujúc jej prirodzenú fyziológiu. Jeho zloženie s BIO Aloe Vera, obohatené o výber prírodných a Bio aktívnych látok, hydratuje pokožku tváre, odstraňuje všetky stopy po líčení a redukuje mastnotu pleti bez toho, aby ju vysušila. Ľahko sa oplachuje. Rady Aideco (Talianskou asociáciou dermatológov a kozmetológov) pre zdravú pokožku vašej tváre: Starostlivé čistenie je dôležité pre každodennú hygienu normálnej a zmiešanej pleti. Pre stále sviežu a hydratovanú pokožku je dobré odstrániť nečistoty a make up. Dermatologicky a oftalmologicky testované.

Aqua, Disodium Cocoamphodiacetate**, Sodium Lauroyl Sarcosinate**, Cocamidopropyl Betaine**, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glycerin**, Cocoglucoside**, Glyceryl Oleate**, Phenethyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, PCA**, Sodium Chloride**, Tocopherol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum.* da Agricoltura Biologica / from Organic Farming** Origine Naturale / Natural Origin