Exfoliačný čistiaci BIO peeling na tvár - Aloe Vera

11,48 €
S DPH

Exfoliačný, čistiaci a vyhladzujúci. Pre normálnu a zmiešanú pokožku. Ľahko sa oplachuje. Dermatologicky testované.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: OM2-SC1
Množstvo

Exfoliačný čistiaci BIO Peeling na tvár - Aloe Vera OMIA Laboratoires.Vlastnosti: Exfoliačný, čistiaci a vyhladzujúci. Pre normálnu a zmiešanú pokožku.

Certifikát Eco-Bio kozmetiky ICEA 255 BC 041

Senzorické testy
• 95% žien potvrdilo, že výrobok sa ľahko oplachuje a je príjemná na dotyk
• 100% sa zhodlo v tom, že pokožka tváre je hladšia a jemná.
Výsledky vykonaných štúdií o účinnosti ošetrenia (1) (2)
(1) Výsledky sú schematicky uvedené s priemernými výsledkami. Jednotlivé výsledky môžu byť trochu odlišné.
(2) Štúdie sa zúčastnilo 20 subjektov ženského pohlavia (od 30 do 65 rokov) s hyperkeratóznou pokožkou tváre, po dobu 28 dní.
Výsledky vykonaných testov boli overené dermatológmi a kozmetológmi AIDECO.

Odporúča sa aplikovať peeling 1-2 krát do týždňa, aby bola pokožka pripravená na ďalšie kozmetické ošetrenie. Naneste malé množstvo prípravku na pokožku tváre. Krátko zotrvajte na zóne T (čelo, nos, brada). Masírujte krúživými pohybmi nie viac ako 2 minúty a dôkladne opláchnite vodou. Vyhýbajte sa kontaktu s očami. Čistiacim gélom na tvár očistite ráno i večer tvár pre odstránenie nečistôt a zvyškov po líčení. Na dennú hydratáciu použite pleťový krém na tvár Omia Aloe Vera. Naneste Sérum na tvár Aloe Vera pre ešte hebkejšiu a hydratovanejšiu pokožku. Vonkajšie použitie.

Ľahko sa oplachuje. OMIA Eco-Bio peeling na tvár s Aloe Vera je exfoliačný a čistiaci prostriedok, odstraňujúci odumreté bunky z povrchu pokožky, podporujúci prirodzenú regeneráciu pokožky. Jeho zloženie s BIO Aloe Vera a mikrogranulami z Jojoby robí pokožku hladšiu, mäkšiu a hebkejšiu. Rady Aideco (Talianskou asociáciou dermatológov a kozmetológov) pre zdravú pokožku vašej tváre: Dobre zlúpaná pokožka bude hladšia, čistejšia a jemnejšia. Dermatologicky testované.

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glycerin**, Perlite**, Xanthan Gum**, Hydrogenated Jojoba Oil*, Caprylyl/Capryl Glucoside**, Phenoxyethanol, Chondrus Crispus Powder (Carrageenan), Sodium Benzoate, Tocopherol**, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum.* da Agricoltura Biologica / from Organic Farming** Origine Naturale / Natural Origin