Tovar Vám doručíme ZADARMO pri objednávke nad 30,00 EUR.

 

Voľba spôsobu dopravy ( poštovné )

1. Osobný odber: Bez poplatkov. Výdajné miesto Loredan Kozmetika s.r.o.  Bratislavská 428/3, 018 41 Dubnica nad Váhom. Pre vyzdvihnutie objednávky prosím počkajte na informačnú SMS alebo email, že je objednávka pripravená k vyzdvihnutiu.
Tovar na osobný odber je rezervovaný na dobu 7 pracovných dní odo dňa odoslania emailu, že je objednávka pripravená na osobný odber. Pokiaľ chcete predĺžiť prevzatie objednávky napíšte nám na info@loredan.sk.

2. Kuriér Zásielkovňa - doručenie na adresu. Cena: 6,99 EUR

Dobierka je spoplatnená naviac čiastkou 1 euro pri doprave kuriérom Zásielkovňa.
Informácie o pohybe balíka je možné získať prostredníctvom systému. Kuriérna služba Zásielkovňa pošle SMS avízo zákazníkovi.

3. Zásielkovňa Slovensko. Cena: 3,99 EUR

Objednávku si môžete nechať poslať do výdajných miest Zásielkovňa po celom Slovensku. Pri vypĺňaní objednávky si vyberiete pobočku vo Vašom meste.
Akonáhle je zásielka pripravená na odber na Vami vybranej pobočke, príde Vám potvrdzujúca SMS správa, kde obdržíte heslo pre vyzdvihnutie zásielky, ktoré nadiktujete obsluhe výdajného miesta Zásielkovne. Na vyzdvihnutie zásielky máte 7 dní odo dňa pripravenia zásielky na odber. Ak ste si vybrali platbu na dobierku, za zásielku zaplatíte na vybranej pobočke Zásielkovne - len v hotovosti.

Balné

Na našom e-shope Loredan.sk je balné vždy ZDARMA.