Banner Galeria zakaznikov

NOVINKA! Obdarujte svojich blízkych
Venujte svojim blízkym kúsok starostlivosti formou darčekového poukazu k narodeninám, k Vianociam, alebo len tak z lásky. Je to darček, ktorý si vyberie každý sám a vy navyše ušetríte.
Darčekový poukaz vzorPripravili sme pre Vás ponuku so sériou darčekových poukazov so špeciálnymi cenami v hodnote 10 €, 20 € alebo 50 € na akýkoľvek nákup kozmetiky z nášho e-shopu. Inšpirujte sa nami navrhnutým poukazom Loredan, alebo si prispôsobte vizuál a hodnotu poukazu podľa vlastných predstáv. Kontaktujte nás e-mailom na info@loredan.sk alebo telefonicky na 0940 603 175.

Darčekový poukaz je možné zakúpiť online na našom e-shope, kde si môžete zvoliť hodnoty poukazu za 10 €, 20 € alebo 50 €. Poukaz je možné uplatniť na nákup tovaru v minimálne takej hodnote, ako je hodnota poukazu. Ku každému poukazu je možné zadať text s vlastným venovaním pre obdarovaného.

Objednajte tu:
Darčekový poukaz na 10 €. Cena 9,00 €
Darčekový poukaz na 20 €. Cena 18,00 €.
Darčekový poukaz na 50 €. Cena 44,90 €.Súťaže
Zapojte sa aj vy do našich súťaží o kvalitnú kozmetiku a vyskúšajte si naše produkty zdarma. Sledujte nás na InstagrameFacebooku , kde v spolupráci so známymi blogerkami pravidelne zverejňujeme prebiehajúce súťaže, ale aj novinky a recenzie našich produktov. 

Novinky
Chcete od nás dostávať informácie o novinkách na našom e-shope, o plánovaných zľavách, alebo prebiehajúcich akciách? Prihláste sa na odber newslettra a žiadna správa vám neunikne.


Spolupráca
Spolupracujeme aj s blogermi! Si blogerka s dobrou základňou na sociálnych sieťach? Máš rada kozmetiku, rada testuješ a skúšaš nové výrobky a zároveň vieš svoju skúsenosť výstižne popísať? Ozvi sa nám na náš email, alebo prostredníctvom sociálnych sietí. Nezabudni nám ale napísať aj to, čo všetko vieš, s čím máš skúsenosť a zároveň nás trochu motivuj, prečo by sme si mali na spoluprácu vybrať práve teba.