Prírodný deo spray - Aloe vera, antiperspirant, 24 hod. pocit sucha

7,08 €
S DPH

24 hodinový pocit sucha, pre podpazušie s intenzívnym potením. Produkt je zložený zo surovín, ktoré sú na 98 % prírodného pôvodu. Neobsahuje hliníkové soli. Dermatologicky testované na citlivú pokožku.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: OM19-SP1
Množstvo
Vypredané

Prírodný Deo Spray -Aloe Vera OMIA Laboratoires. Antiperspirant, 24 hodinový pocit sucha, pre podpazušie s intenzívnym potením. Deo sprej OMIA s BIO Aloe vera je zložený z prírodných a bio certifikovaných prísad.

Pred použitím dobre pretrepte, aplikujte zo vzdialenosti približne 15 cm. Neaplikujte na poškodenú alebo podráždenú pokožku. Nechajte vyblednúť pred nosením oblečenia. Nevdychujte priamo. Na vonkajšie použitie.

Produkt bol vysoko cenený dobrovoľníkmi pre jeho účinnost kozmetických vlastností, najmä pokiaľ ide o dobré a trvalé dezodorant aktivity ktoré môžu zabrániť tvorbe nepríjemných pachov. Mali radi vôňu, praktickosť balenia a zmysel pre sviežosť, ktorý trvá celý deň.Osviežuje a reguluje potenie bez toho, aby bránil fyziologickému dýchaniu pokožky. Vďaka prírodnému derivátu kukuričného absorbuje prebytočný pot a poskytuje 24 hodinový pocit sucha. Produkt je zložený zo surovín, ktoré sú na 98 % prírodného pôvodu. Neobsahuje hliníkové soli. Dermatologicky testované na citlivú pokožku.

Butane**, Alcohol* denat, Propane**, Isobutane**, Triethyl citrate**, Parfum, Aloe barbadensis leaf juice*, Corn starch modified**, Ethylhexylglycerin. * da Agricoltura Biologica / from Organic Farming
** Origine Naturale / Natural Origin