Prírodný deo spray - Arganový olej, proti zápachu, 24 hod. pocit sviežosti

7,08 €
S DPH

Produkt je zložený zo surovín, ktoré sú na 98 % prírodného pôvodu. Neobsahuje hliníkové soli. Dermatologicky testované na citlivú pokožku.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: OM19-SP2
Množstvo
Vypredané

Prírodný Deo Spray - Arganový olej OMIA Laboratoires. Proti zápachu, 24 hodinový pocit sviežosti, pre podpazušia s intenzívnym pachom. Deo spray s BIO Arganovým olejom je zložený z 98,4 % prírodných a bio certifikovaných prísad.

Pred použitím dobre pretrepte, aplikujte zo vzdialenosti približne 15 cm. Neaplikujte na poškodenú alebo podráždenú pokožku. Nechajte vyblednúť pred nosením oblečenia. Nevdychujte priamo. Na vonkajšie použitie.

Produkt bol vysoko cenený dobrovoľníkmi pre jeho účinnost kozmetických vlastností, najmä pokiaľ ide o dobré a trvalé dezodorant aktivity ktoré môžu zabrániť tvorbe nepríjemných pachov. Mali radi vôňu, praktickosť balenia a zmysel pre sviežosť, ktorý trvá celý deň Hydratuje a reguluje potenie bez toho, aby bránil fyziologickému dýchaniu pokožky. Vďaka prírodnému derivátu cukrovej trstiny zastavuje činnosť baktérií, spôsobujúcich nepríjemné plesnivé e štipľavé pachy. Produkt je zložený zo surovín, ktoré sú na 98 % prírodného pôvodu. Neobsahuje hliníkové soli. Dermatologicky testované na citlivú pokožku.

Butane**, Alcohol* denat., Propane**, Isobutane**, Triethyl citrate**, Parfum, Argania Spinosa Kernel Oil*, Corn starch modified**, Ethylhexylglycerin.
* da Agricoltura Biologica / from Organic Farming
** Origine Naturale / Natural Origin