Prírodný deo spray - Tea tree olej (olej z čajovníka), proti zápachu, pre citlivé a reaktívne podpazušie

7,08 €
S DPH

Osviežujúci, proti zápachu pre jemné, citlivé a reaktívne podpazušia. Produkt je zložený zo surovín, ktoré sú na 99 % prírodného pôvodu. Neobsahuje hliníkové soli. Dermatologicky testované.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: OM19-SP3
Množstvo
Vypredané

Prírodný Deo spray s Tea Tree olejom ( olej s čajovníka ) OMIA Laboratoires .

Pred použitím dobre pretrepte, aplikujte zo vzdialenosti približne 15 cm. Neaplikujte na poškodenú alebo podráždenú pokožku. Nechajte vyblednúť pred nosením oblečenia. Nevdychujte priamo. Na vonkajšie použitie.

Produkt bol vysoko cenený dobrovoľníkmi pre jeho účinnost kozmetických vlastností, najmä pokiaľ ide o dobré a trvalé dezodorant aktivity ktoré môžu zabrániť tvorbe nepríjemných pachov. Mali radi vôňu, praktickosť balenia a zmysel pre sviežosť, ktorý trvá celý deňOsviežujúci, proti zápachu pre jemné, citlivé a reaktívne podpazušia. Produkt je zložený zo surovín, ktoré sú na 99 % prírodného pôvodu. Neobsahuje hliníkové soli. Nezanecháva škvrny na odeve. Deo sprej OMIA s olejom z čajovníka je zložený z prírodných a bio certifikovaných prísad. Jemný na pokožke, reguluje potenie bez toho, aby bránil fyziologickému dýchaniu pokožky. Vďaka prírodnému derivátu kukurice a cukrovej trstiny, pôsobí proti zápachu a potu aj v prípade citlivej pokožky. Dermatologicky testované na citlivú a reaktívnu pokožku.

Butane**, Propane**, Isobutane**, Aqua, Glycerin**, Triethyl citrate**, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil*, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed*, Corn starch modified**, Salvia Officinalis Lavandulifolia Herb Oil**, Eucaliptus Globulus Leaf Oil**, Hectorite**, Ethylhexylglycerin, Limonene***, Linalool***, Geraniol***.
* da Agricoltura Biologica / from Organic Farming
** Origine Naturale / Natural Origin