Intímna BIO hygiena pH 5,5 - Arganový olej, s prírod. kyselinou mliečnou

7,80 €
S DPH

Zvláčňujúci, upokojujúci, hydratačný a osviežujúci účinok s aktívnymi látkami pôsobiacimi proti vysušovaniu. Určený aj pre ženy v období menopauzy i v plodnom období života trpiace pocitmi suchosti a podráždenia. Testované gynekologickou klinikou.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: OM15-II2
Množstvo

Intímna BIO hygiena pH 5,5 - Arganový olej OMIA Laboratoires, s prírodnou kyselinou mliečnou.

Certifikát Eco-Bio kozmetiky ICEA 255 BC 053

Naneste malé množstvo na intímne partie, očistite a opláchnite. Na vonkajšie použitie.

Zvláčňujúci, upokojujúci, hydratačný, osviežujúci účinok s aktívnymi látkami pôsobiacimi proti vysušovaniu. Určený aj pre ženy v období menopauzy a v plodnom období života trpiace pocitmi suchosti a podráždenia. Obsahuje Arganový olej z certifikovaného biologického poľnohospodárstva, Bisabolol a Betaín z cukrovej repy. Tekutý dermatologický prípravok určený na každodennú intímnu hygienu. Jeho zvláčňujúce účinky znásobuje komplex prírodných zmäkčujúcich látok, ktoré pôsobia hydratačne na sliznice. Obsahuje olej z pestovaného Arganu, na báze Arganového oleja z certifikovaného biologického poľnohospodárstva. Vďaka obsahu bisabololu a betaínu z cukrovej repy znižuje pocit suchosti v intímnych oblastiach.Neobsahuje laurethsulfát sodný, SLES free, vďaka čomu je šetrný k pokožke a slizniciam. Povrchovo aktívne látky sú šetrné, rastlinného pôvodu, rovnako ako väčšina použitých prísad. Účinky:Pôsobí hydratačne, zjemňujúco, upokojujúco a osviežujúco. Arganový olej použitý v tomto prípravku na intímnu hygienu pochádza výhradne z certifikovaného biologického poľnohospodárstva. Je extrahovaný bez chemických rozpúšťadiel a dodáva prípravku výnimočné upokojujúce a zvláčňujúce účinky.Kyselina mliečna upravuje hodnotu fyziologického pH žien v plodnom období života.Výsledky:Gynekologické testy preukázali optimálne pôsobenie tohto výrobku na pokožku a sliznice. Prípravok je príjemne parfumovaný, pôsobí šetrne, má vhodnú penovú konzistenciu.Testované gynekologickou klinikou.

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside**, Disodium Cocoamphodiacetate**, , Glycerin**, Cocamidopropyl Hydroxysultaine**, Cocoglucoside**, Glyceryl Oleate**, Lactic Acid**,Sodium Lauroyl Sarcosinate, Ammonium Lauryl Sulfate,PCA**, Betaine,Argania Spinosa Kernel Oil Bisabolol, Hamamelis Virginiana Leaf Water, Propanediol, Phenoxyethanol, Lactic Acid ,Tocopherol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, , Parfum. *da Agricoltura Biologica/From Organic Farming**Origine Naturale/Natural Origin