Intímna BIO hygiena pH 3,5 s Malvou

7,80 €
S DPH

Pôsobí hydratačne, osviežujúco, proti zápachu a upokojujúco. Je určený na použitie počas menštruačného cyklu, v období po pôrode, počas cestovania, pri vykonávaní športovej činnosti a pri výskyte intenzívneho zápachu. Testované gynekologickou klinikou.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: OM18-II3
Množstvo

Intímna BIO hygiena pH 3,5 - Malva OMIA Laboratoires. Certifikovaný a ekologický a biologický kozmetický výrobok Klinické použitie pod dohľadom gynekológa

Certifikát Eco-Bio kozmetiky ICEA 255 BC 051

Naneste malé množstvo na intímne partie, očistite a opláchnite. Na vonkajšie použitie.

Testovaný na citlivej pokožke
Prípravok na intímnu hygienu s hodnotou ph 3,5 na báze malvy s protizápachovým a upokojujúcim účinkom
S prírodnými antibakteriálnymi látkami
Intímny gél Omnia Intimo Gel pH 3,5 je špeciálnym prípravkom určeným na intímnu hygienu s protizápachovým účinkom vďaka prírodným prísadám pôsobiacim antibakteriálne a antimykoticky. Obsahuje Tea tree oil (čajovníkový olej) z certifikovaného biologického poľnohospodárstva, ktorý tomuto výrobku dodáva vôňu. Šalvia lekárska, biologický Hamamel virgínsky a biologický Slez lesný osviežujú a poskytujú úľavu v intímnych oblastiach.
Neobsahuje laurethsulfát sodný, Sles free, v dôsledku čoho šetrne pôsobí na pokožku a sliznice. Povrchovo aktívne látky sú šetrné, rastlinného pôvodu, rovnako ako väčšina použitých prísad.
Výrobok neobsahuje SLES (laurethsulfát sodný), parabény (paraben free), propylénglykol, PEG ani syntetické farbivá. Pôsobí hydratačne, osviežujúco, protizápachovo a upokojujúco.
Je určený na použitie počas menštruačného cyklu, v období po pôrode, počas ciest, pri vykonávaní športovej činnosti a pri výskyte intenzívneho zápachu.
Gynekologické testy preukázali optimálne pôsobenie tohto výrobku na pokožku a sliznice. Prípravok je príjemne parfumovaný, pôsobí šetrne, má vhodnú penovú konzistenciu.
Testované gynekologickou klinikou.

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside**, Disodium Cocoamphodiacetate**, , Glycerin**, Cocamidopropyl Hydroxysultaine**, Cocoglucoside**, Glyceryl Oleate**, Lactic Acid**, Malva sylvestris flower water,glycerin Hamamelis virginiana leaf water, Melaleuca Alternifolia(Tea tree)Leaf oil,Salvia officinalis Lavandulifolia herb oil,PCA**, Phenoxyethanol, Tocopherol, Tetrasodium Glutamate Diacetate,*da Agricoltura Biologica/From Organic Farming**Origine Naturale/Natural Origin