Prírodný gel na intímnu hygienu - Propolis

12,60 €
S DPH

Tento gel jemne čistí, eliminuje zápach a osviežuje intímne zóny. Nemení prirodzenú hydrolipidickú rovnováhu pokožky a súčasne ju účinne utišuje.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: AP0392
Množstvo
Vypredané

Vlastnosti propolisu: Baktericídny alebo bakteriostatický účinok, čistiaci účinok, protizápalový účinok, antivírusový účinok, napríklad pôsobí proti vírusu herpesu, antikoagulant (zabraňuje koagulácii krvných buniek), fungicídne účinky (napríklad proti hubovému ochoreniu candida albicans), proti parazitný účinok, zmatňujúci efekt, antioxidačný účinok, účinne hojí rany, regulátor imunity, lokálne anestetikum, deoxidačný a ochranný účinok na pečeň, stimulátor krvného obehu.

Aplikujte na vlhkú pokožku. Masírujte a následne opláchnite.

Čistí, eliminuje zápach a jemne osviežuje intímne zóny. Nemení prirodzenú hydrolipidickú rovnováhu pokožky a súčasne ju účinne utišuje. Pôsobí protizálovo a antibakteriálne.

Obsah propolisu: Propolis obsahuje 300 aktívnych molekúl a je zložený z 30% vosku, obsiahnutého v samotnom propolise alebo vylúčeného včelami, z 50% živíc a balzamických látok, z 10% éterických olejov, z 5% peľu a z 5% organických alebo minerálnych látok. Najzaujímavejšou zložkou sú flavonoidy, ktorými sú rastlinné chemické zlúčeniny, rozptýlené vo vyšších rastlinách a majú viaceré vlastnosti, medzi inými, je antioxidant, chráni priepustnosť krvných a lymfatických kapilár, má protizápalové účinky v procesoch, ktoré postihujú sliznicu, pokožku a kĺby a, okrem iného podporujú príjem vitamínu C a vápnika. Hlavnými flavonoidmi, nachádzajúcimi sa v propolise sú Pinocembrin, Galangín a Quercetin. V propolise sú tiež prítomné fenolové zlúčeniny (najmä kyselina kávová s antioxidačnými a protizápalovými vlastnosťami). Ingredients/Zloženie: Aqua, Cocamidopropyl betaine, Propolis cera, Cocamide DEA, Sodium lauroyl glutamate, Parfum, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Citric acid, Juglans regia walnut extract.