BIO vlasový olej, s ľanovým olejom, Spray

11,88 €
S DPH

Pre poškodené a krehké vlasy. Obsahuje tekuté prírodné kryštály. Nemastí a nezaťažuje. Ľanový olej dodáva vlasom objem a spevnenie. Dermatologicky testované.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: OM13OC4
Množstvo

BIO Olej na vlasy - Ľanový olej OMIA Laboratoires. Typ vlasov: Olej je zvlášť určený pre poškodené a krehké vlasy.

Certifikát Eco-Bio kozmetiky ICEA 255 BC 011.

Olej na vlasy sa môže používať na vlasy suché alebo vlhké, po umytí šampónom, aj ako doplnkové ošetrenie k regeneračnej maske na vlasy.
Výrobok neobsahuje silikón, je založený na báze prírodných olejov a musí sa opatrne používať, aby sa prekročilo jeho množstvo.
Streknite prípravok na ruku a zohrejte ho pošúchaním rúk tak, že ho na nich zároveň rovnomerne rozotriete; potom starostlivo prejdite rukami po celej dĺžke suchých, alebo mokrých vlasov od korienkov až ku končekom. Podľa potreby zopakujte až po dosiahnutie požadovaného výsledku.

Bio olej na vlasy je špecifický prípravok pre ošetrenie vlasov na báze oleja z Ľanového oleja z certifikovaného Bio pestovania. Ľanový olej dodáva vlasom objem a spevnenie. Tekuté prírodné kryštály. Nemastí ani nezaťažuje. Ľanový olej dodáva vlasom objem a spevnenie. Dermatologicky testované.

Isopropyl Myristate, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil*, Dicaprylyl Ether**, Citrus Medica Limonum Peel Oil*, Tocopherol, Parfum.
*da Agricoltura Biologica /From Organic Farming
** Origine Naturale/ Natural Origin