BIO vlasový olej, s makadamiovým olejom, Spray

11,88 €
S DPH

Pre namáhané vlasy bez lesku. Obsahuje tekuté prírodné kryštály. Nemastí a nezaťažuje. Dermatologicky testované.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: OM12OC3
Množstvo

BIO Olej na vlasy -Makadamiový olej OMIA Laboratoires.Typ vlasov: Tento olej je zvlášť určený pre namáhané vlasy bez lesku. Hydratujúce a rozžiarujúce zloženie pre namáhané vlasy bez lesku.

Certifikát Eco-Bio kozmetiky ICEA 255 BC 010

Olej na vlasy sa môže používať na vlasy suché alebo vlhké, po umytí šampónom, aj ako doplnkové ošetrenie k regeneračnej maske na vlasy.
Výrobok neobsahuje silikón, je založený na báze prírodných olejov a musí sa opatrne používať, aby sa prekročilo jeho množstvo.
Streknite prípravok na ruku a zohrejte ho pošúchaním rúk tak, že ho na nich zároveň rovnomerne rozotriete; potom starostlivo prejdite rukami po celej dĺžke suchých, alebo mokrých vlasov od korienkov až ku končekom. Podľa potreby zopakujte až po dosiahnutie požadovaného výsledku.

Tekuté prírodné kryštály. Nemastí ani nezaťažuje. OMIA Eco-Bio olej na vlasy je špecifický prípravok pre ošetrenie vlasov na báze Makadamiového oleja z certifikovaného Bio pestovania. Makadamiový olej dodáva vlasom hydratáciu a nový, žiarivý lesk. Aktívna zložka Makadamiového oleja, použitá v prípravkoch OMIA je Bio pôvodu, certifikovaného podľa noriem Eco-Cert pre prírodnú Bio kozmetiku, získava sa mechanickou metódou, bez použitia chemických rozpúšťadiel.Výsledky: Makadamiový olej dodáva vlasom hydratáciu a nový, žiarivý lesk. Dermatologicky testované.

Isopropyl Myristate, Macadamia Ternifolia Seed Oil*, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil*, Dicaprylyl Ether**, Citrus Medica Limonum Peel Oil*, Tocopherol, Parfum.*da Agricoltura Biologica /From Organic Farming** Origine Naturale/ Natural Origin