BIO olej na opaľovanie bez ochrany, SPF 0, s arganovým olejom, Spray

18,00 €
S DPH
Nemastí, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva zvyšné stopy. Vode odolný produkt. Hydratuje a vyživuje pokožku. Dermatologicky testované.
  • Kód tovaru: OM20OIL1
Množstvo
Vypredané

BIO Olej na opaľovanie pre dospelých bez ochrany, SPF 0 OMIA Laboratoires. Typ pokožky:Tento olej na opaľovanie bez ochrany, je vhodný pre tmavšiu a už opálenú pokožku, ktorá nevyžaduje ochranu proti slnečnému žiareniu.

Naneste na už opálenú a výlučne iba tmavú, slnku odolnú pokožku. Rozotrite po celom tele masírovaním pokožky. Na vonkajšie použitie. Predchádzajte kontaktu s očami, ak by k tomu došlo, postihnuté miesta dôkladne opláchnite vodou.

Vode odolný produkt. Hydratuje a vyživuje pokožku, podporujúc intenzívne a zlatisté opálenie.Zloženie bez filtrov a UV ochrany – bez ochrany. Omia eco-bio olej na opaľovanie obsahuje jedinečnú zmes kvalitných olejov. Arganový olej hydratuje a chráni pokožku, zatiaľ čo kokosový olej ju vyživuje a chráni proti znakom starnutia. Synergia orechového, mrkvového a kávového oleja podporuje intenzívne a zlatisté opálenie. Nemastí, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva zvyšné stopy.Výsledky vykonaných testov boli overené dermatológmi a kozmetológmi AIDECO.(Talianskou asociáciou dermatológov a kozmetológov) Dermatologicky testované.

Brassica Campestris Seed Oil**, Glycine Soja Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride**, Dicaprylyl Ether**, Sesamum Indicum Seed Oil*, Argania Spinosa Kernel Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract**, Daucus Carota Sativa Seed Oil**, Beta-carotene**, Juglans Regia Seed Oil**, Coffea Arabica Seed Oil**, Ascorbyl Palmitate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Tocopherol, Parfum.(*) Da Agricoltura Biologica (**) Origine Naturale.