Jemný sprchový gel Pro Biotic

17,52 €
S DPH
Vhodné pre všetky typy pokožky, aj tie najcitlivejšie. S vyvažujúcim efektom. Obsahuje exkluzívny Ecoskin complex, patentovaný komplex probiotík a prebiotík. Má antibakteriálny účinok. Obsahuje zložky na zníženie rizika alergií. Hypoalergénne a dermatologicky testované.
  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: JK47070
Množstvo
Vypredané

Pro-biotic je dermatokozmetická rada vytvorná s exkluzívnym Ecoskin® komplexom, tento patentovaný komplex probiotík a prebiotík poskytuje pokožke trojitý úžitok: ochranu, rovnováhu, wellness. Prebiotikum napomáha rozvoju pozitívnej ekoflóry, kým probiotikum ochraňuje a posilňuje prirodzenú imunitnú obranyschopnosť pokožky, ktorá pôsobí proti účinkom vonkajších faktorov, zlepšujúc jas vďaka vyhladzujúcemu a zjemňujúcemu účinku. Pokožka vyzerá intenzívne obnovená a nachádza svoju prirodzenú rovnováhu. Vhodné pre všetky typy pokožky, dokonca aj tie najcitlivejšie. Obsahuje exkluzívny Ecoskin complex, patentovaný komplex probiotík a prebiotík, je hypoalergénny s vyvažujúcim efektom. Ecoskin® complex pomáha redukovať nepríjemné pachy spôsobená potením a zabezpečuje čistú pokožku. Prebiotikum napomáha rozvoju pozitívnej ekoflóry, kým probiotikum ochraňuje a posilňuje prirodzenú imunitu a obranyschopnosť pokožky.

Naneste malé množstvo na celé telo a dôkladne opláchnite. Vďaka mimoriadne jemnému zloženiu vytvára produkt jemnú penu v porovnaní s klasickými produktami.
Upozornenie: Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu vypláchnite veľkým množstvom vody. Prípravok len na vonkajšie použitie.

Je hypoargénny. S vyvažujúcim efektom. Má antibakteriálny účinok. Obsahuje zložky na zníženie rizika alergií. Dermatologicky testované. Ecoskin complex. Netestované na zvieratách.

AQUA (WATER) , SODIUM LAUROYL SARCOSINATE , SODIUM COCOYL GLUTAMATE , LAURYL GLUCOSIDE , COCAMIDOPROPYL BETAINE , GLYCERIN , GLYCERYL OLEATE , SODIUM COCOYL BARLEY AMINO ACID , PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE , COCO-GLUCOSIDE , ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE , POLYMNIA SONCHIFOLIA ROOT JUICE , LACTOBACILLUS , PARFUM (FRAGRANCE) , PEG-7 GLYCERYL COCOATE , POLYQUATERNIUM-10 , CITRIC ACID , SODIUM CHLORIDE , POLYSORBATE 20 , MALTODEXTRIN , SODIUM CITRATE , POTASSIUM SORBATE , SODIUM BENZOATE , BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID