Prírodný sprchový gél - Damašská ruža

7,80 €
S DPH
Vhodný pre normálnu a jemnú pokožku, ale predovšetkým pre také, ktoré majú nulovú toleranciu na ťažké kovy ako nikel, kobalt a chróm. Obsahuje certifikovaný BIO výťažok z Damašskej ruže. Dermatologicky testované.
  • Kód tovaru: OM7-BS4
Množstvo
Vypredané

Prírodný sprchový gel z Damašskej ruže OMIA Laboratoires. Typ pokožky: Tento prírodný sprchový gel je zvlášť vhodný pre normálnu a jemnú pokožku, ale predovšetkým pre také, ktoré majú nulovú toleranciu na ťažké kovy ako nikel, kobalt a chróm.

Naneste na mokrú pokožku, masírujte a opláchnite. Na vonkajšie použitie.

Pokožka bude tonifikovaná a svieža. Účinok: výťažok z ruže tonifikuje a osviežuje pokožku, vzbudzuje lásku a vernosť duše. Neobsahuje Sodium Laureth Sulfate, SLES free, vlastnosť v dôsledku ktorej je prípravok jemný k pokožke, čo umožňuje časté používanie, zaručiac extrémnu dermo-kompatibilitu a každodennú hydratáciu; použité tenzidy (povrchovo aktívne látky) sú jemné, používajú sa prevažne suroviny prírodného pôvodu. Dermatologicky testované.

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocoglucoside, Glyceryl Oleate, Rosa Damascena Extract, PCA, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Magnesium Sulfate, Citric Acid, Parfum.