Prírodný sprchový gél - Levandula

7,80 €
S DPH

Vhodný pre znečistenú a namáhanú pokožku. Obsahuje certifikovaný BIO extrakt z Levandule lekárskej (Lavandula officinalis). Dermatologicky testované.

  • Kód tovaru: OM7-BS6
Množstvo
Vypredané

Prírodný Sprchový gel z  Levandule OMIA Laboratoires. Typ pokožky: Tento prírodný sprchový gel je zvlášť vhodný pre znečistenú a namáhanú pokožku.

Naneste na mokrú pokožku, masírujte a opláchnite. Na vonkajšie použitie.

Vyčistená a chránená pokožka bude vyžarovať rovnováhu. Účinok: výťažok z Levandule má čistiaci a uvoľňujúci účinok na pokožku, očisťuje a upokojuje dušu. Zloženie neobsahuje Sodium Laureth Sulfate, SLES free, vlastnosť v dôsledku ktorej je prípravok jemný k pokožke, čo umožňuje časté použitie, zaručiac extrémnu dermo-kompatibilitu a každodennú hydratáciu; použité tenzidy (povrchovo aktívne látky) sú jemné, používajú sa prevažne suroviny prírodného pôvodu. Dermatologicky testované.

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocoglucoside, Glyceryl Oleate, Lavandula Angustifolia Extract, PCA, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Magnesium Sulfate, Citric Acid, Parfum, Linalool.