BIO sprchový gel - Orchidea a ryža

12,60 €
S DPH

Sprchový gel bohatý na hydratačné, antioxidačné a revitalizačné zložky (enzými, aminokyseliny, minerály a vitamín E). Po osprchovaní poskytuje efekt sviežosti tela. Produkt má BIO certifikát.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: AP2733
Množstvo
Vypredané

Nechajte svoje telo zahaliť do jemnej a ľahkej kompozície tohto zloženia, nech vaše telo vonia sladkými a sviežimi tónmi ryže a Orchidey. Bude úžasné odhaliť neuveriteľnú, celkom novú vôňu, v ktorej ryža, bohatá na enzýmy, aminokyseliny, minerály a vitamín E a od pamätných časov používaná ázijskými ženami. Predstavuje ideálnu zložku starostlivosti o telo. Naopak, orchidea bola vždy symbolom zmyselnosti, elegancie a ženskosti, je bohatá na vlastnosti, ktoré sa využívajú v kozmetike: hydratačné, antioxidačné a revitalizačné.Hydratačný a upokojujúci sprchový gél, ideálny pre tých, ktorí v jednoduchej jemnosti nachádzajú vášeň a lásku k vlastnému telu.

Aplikujte na vlhkú pokožku, následne opláchnite.

Pre hladkú a elegantnú pokožku tela. Po osprchovaní poskytuje efekt sviežosti tela.

Ingredients/zloženie: Aqua, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Calendula Officinalis Flower Water*, Cocamidopropyl Betaine, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Citric Acid, Mel*, Achillea Millefolium Extract*, Parfum, Benzoic Acid, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Orchis Mascula Extract. *= Z Kontrolovanej Bio Produkcie