Upokojujúci BIO gél na tvár a telo - Aloe Vera, 90% Aloe vera organic gél

11,76 €
S DPH
Vhodný pre citlivú, začervenanú a podráždenú pokožku. Poskytuje okamžitú úľavu v prípade podráždenia pokožky, spôsobeného opaľovaním, depiláciou a holením. Dermatologicky testované.
  • Kód tovaru: OM14GL1
Množstvo

Upokojujúci BIO Gél na tvár a telo -Aloe Vera OMIA Laboratoires 90 % Aloe Vera organic gel.Typ pokožky: Tento upokojujúci gél na báze Aloe Vera je zvlášť vhodný pre citlivú, začervenanú a podráždenú pokožku.

Naneste na pokožku, až do vstrebania. Na vonkajšie použitie.

V priebehu testovania preukázal tento upokojujúci gél Omia Eco-Bio až 7 násobné zníženie podráždenia ošetrených miest už po prvých 4 hodinách od aplikácie. Hydratačný, upokojujúci a osviežujúci, môžete sa používať každý deň, ešte pred nanesením krému, pre zvýšenie hydratácie a pružnosti pokožky. Omia Eco-Bio upokojujúci gél je prípravok pre prvotné ošetrenie na báze Aloe barbadensis miller z certifikovaného Bio pestovania. 90% výrobku pozostáva z čistého gélu Aloe Vera.Účinok: Aloe Vera, použité v tomto výrobku pochádza výlučne z certifikovaného Bio pestovania a získava sa bez chemických rozpúšťadiel, poskytuje okamžitú úľavu v prípade podráždenia pokožky, spôsobeného nadmerným slnením, depiláciou a holením. Je vynikajúcim ošetrujúcim prípravkom po opaľovaní. Zloženie bez parfémov, má jemnú vôňu po samotnom Aloe Vera géle. Testovanie: upokojujúci účinok testovaný dermatologickou klinikou.

Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glyceryn*, Xanthan Gum**, Chondrus Crispus Powder (Carragenan)**, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Tetrasodium Glutamate Diacetate.*da Agricoltura Biologica/From Organic Farming**Origine Naturale/Natural Origin