Upokojujúce hydratačné BIO mlieko po opaľovaní na tvár a telo, Aloe Vera, Spray

18,00 €
S DPH
Pre každú, slnkom poškodenú a začervenanú pokožku.Vode odolný produkt. Zloženie na báze gélu z Aloe vera Barbadensis Miller z certifikovaného BIO pestovania, obsahuje arganový olej, makadamiový olej a bambucké maslo. Dermatologicky testované.
  • Kód tovaru: OM20DS3
Množstvo

Upokojujúci hydratačný BIO Spray po opaľovaní na tvár a telo pre dospelých, Aloe Vera OMIA Laboratoires, Spray pre každú, slnkom poškodenú a začervenanú pokožku.

Hydratácia a sviežosť pre tvár i telo, okamžitý reparačný účinok na začervenanú pleť a pleť poškodenú slnečným žiarením. V dostatočnom množstve nastriekajte na začervenanú pleť, poškodenú a unavenú účinkom slnka. Jemne rozotrite, prípadne nechajte pôsobiť bez vmasírovania. Nenanášajte na poškodenú ani viditeľne spálenú pokožku: v takých prípadoch vyhľadajte lekársku pomoc. Výrobok je určený na externé použitie. Vyhýbajte sa kontaktu s očami. Zasiahnuté oči dôkladne opláchnite vodou.

Zloženie: vyrábané na báze gélu z Aloe Barbadensis Miller z certifikovaného Bio pestovania, obsahuje Arganový , Makadamiový olej a Bambucké maslo. Štúdie preukázali, že prípravok po opaľovaní Eco Bio OMIA významne prispieva k zmierneniu začervenania kože a poskytne jej okamžitú úľavu po nadmernom vystavení slnečným lúčom.Vykonané testy: dermatologicky testovaný na citlivej pokožke so sklonom k začervenaniu, pôsobí upokojujúco na začervenanú kožu.Typ pokožky.Tento prípravok po opaľovaní je určený pre každú začervenanú pokožku poškodenú účinkom slnka.Výsledky rýchly reparačný účinok, hydratácia a sviežosť pre začervenanú pokožku poškodenú účinkom slnka. Prináša okamžitú úľavu po nadmernom vystavení slnečným lúčom.Výsledky vykonaných testov boli overené dermatológmi a kozmetológmi AIDECO.(Talianskou asociáciou dermatológov a kozmetológov) Dermatologicky testované.

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glycerin**, Caprylic/Capric Triglyceride**, Cetyl Palmitate**, Butyrospermum Parkii Butter*, Phenethyl Alcohol, Ethylexyl Glycerin, Argania Spinosa Kernel Oil*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Bisabolol**, Panthenol, Cetearyl Alcohool, Potassium Cetyl Phosphate, Eucaliptus Globulus Leaf Oil**, Zea Mays (Corn) Starch**, Sodium Stearoyl Glutamate**, Xanthan Gum**, Chondrus Crispus Powder (Carrageenan)**, Tocopherol, Lactic Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate**, Parfum.