Pro Biotic jemný šampón

15,00 €
S DPH

Exkluzívny jemný šampón, ktorý obsahuje Ecoskin komplex - patentovaný komplex probiotík a prebiotík. Vhodný pre všetky typy pokožky, aj pre veľmi citlivú. Určený na redukciu podráždenej pokožky hlavy, pre získanie objemných, lesklých a čistých vlasov na dlhý čas. Zloženie na zníženie rizika alergií. Hypoalergénne a dermatologicky testované.

  • Kód tovaru: JK47071
Množstvo

Pro-biotic je dermatokozmetická rada vytvorná s exkluzívnym Ecoskin® komplexom, tento patentovaný komplex probiotík a prebiotík poskytuje pokožke trojitý úžitok: ochranu, rovnováhu, wellness. Prebiotikum napomáha rozvoju pozitívnej ekoflóry, kým probiotikum ochraňuje a posilňuje prirodzenú imunitnú obranyschopnosť pokožky, ktorá pôsobí proti účinkom vonkajších faktorov, zlepšujúc jas vďaka vyhladzujúcemu a zjemňujúcemu účinku. Pokožka vyzerá intenzívne obnovená a nachádza svoju prirodzenú rovnováhu. Exkluzívny šampón, ktorý obsahuje Ecoskin komplex. Jemný šampón vytvorený na základe povrchovo aktívnych látok rastlinného pôvodu získaných z obilnín, čistí rešpektujúc rovnováhu pokožky hlavy.

Naneste malé množstvo prípravku na mokré vlasy, vmasírujte a dôkladne opláchnite. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu vypláchnite veľkým množstvom vody.

Pre objemné, ľahké a čisté vlasy na dlhý čas a zdravú pokožku hlavy. Hypoalergénny a dermatologicky testovaný. Vďaka komplexu Ecoskin sú vlasy a pokožka hlavy chránené pred patogénnymi baktériami, ktoré sú zodpovedné za odlupovanie pokožky (deskvamáciu). Pokožka hlavy vyzerá intenzívne obnovená a nachádza svoju prirodzenú rovnováhu. Pomáha redukovať podráždenie pokožky hlavy čoho výsledkom sú lesklé a jemné vlasy. Obsahuje zložky na zníženie rizika alergií. Netestované na zvieratách.

AQUA (WATER), SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM COCOYL BARLEY AMINO ACID, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, COCO-GLUCOSIDE, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, POLYMNIA SONCHIFOLIA ROOT JUICE, LACTOBACILLUS, PARFUM (FRAGRANCE), PEG-7 GLYCERYL COCOATE, POLYQUATERNIUM-10, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, POLYSORBATE 20, MALTODEXTRIN, SODIUM CITRATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID