Fyziologický BIO šampón - Ľanový olej

6,96 €
S DPH

Má regenerujúci účinok. Pre poškodené a lámavé vlasy a jemnú vlasovú pokožku. Pôsobí proti lámavosti vlasov, je ideálny pre navrátenie hustoty a pevnosti poškodeným a lámavým vlasom. Zloženie bez pridania soli. Dermatologicky testované.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: OM13SH4
Množstvo

Fyziologický BIO šampón -Ľanový olej OMIA Laboratoires Typ vlasov: Tento šampón je zvlášť určený pre osoby s poškodenými a lámavými vlasmi a jemnú vlasovú pokožku.

Certifikát Eco-Bio kozmetiky ICEA 255 BC 017

Naneste prípravok na mokré vlasy, nechajte krátko pôsobiť, následne dôkladne opláchnite.Vyhnite sa kontaktu s očami.

Zloženie bez pridania soli. Zloženie neobsahuje Sodium Laureth Sulfate, SLES free a bez soli, vďaka čomu je prípravok jemný k vlasovej pokožke a umožňuje jeho časté používanie, zaručujúc vlasom každodennú hydratáciu. Použité aktívne tenzidy (povrchovo aktívne látky) sú jemné, tak ako aj všetky zložky, ktoré výrobok obsahuje. Aktívna zložka Ľanového oleja, použitá v prípravkoch OMIA má výlučne certifikovaný Bio pôvod, získava sa mechanickou metódou za studena bez použitia chemických rozpúšťadiel. Výsledky: šampón má regenerujúci účinok a pôsobí proti lámavosti vlasov, je ideálny pre navrátenie hustoty a pevnosti poškodeným a lámavým vlasom. Pre časté používanie. Dermatologicky testované.

Aqua, Disodium Cocoamphodiacetate**, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate**, Ammonium Lauryl Sulfate**, Cocoglucoside**, Glyceryl Oleate**, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil*, Linum Usitatissimum Seed Extract*, Glycerin**, PCA**, Propanediol**, Guar hydroxypropyltrimonium Chloride, Tocopherol, Phenoxyethanol, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum.*da Agricoltura Biologica/From Organic Farming**Origine Naturale/Natural Origin