Exfoliačný ľahký BIO peeling na tvár - Arganový olej

11,48 €
S DPH

Rozjasňujúci, pre normálnu a zmiešanú pleť. Ľahko sa oplachuje. Dermatologicky testované.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: OM3-SC2
Množstvo

Exfoliačný ľahký a rozžiarujúci BIO Peeling - Arganový olej OMIA Laboratoires. Exfoliačne ľahký, rozjasňujúci, pre normálnu a zmiešanú pokožku.

Certifikát Eco-Bio kozmetiky ICEA 255 BC 037

Funkčné testy
Efekt kozmetického peelingu testovaný pod dermatologickou kontrolou.
• Index odlupovania pokožky -51%
• Plocha zasiahnutá šupinatými korneocytmi -55%
Senzorické testy
• 90% žien potvrdilo, že výrobok sa ľahko oplachuje
• 95% sa zhodlo v tom, že pokožka tváre je hebkejšia.
• 100% potvrdilo dobrý exfoliačný efekt a hebkejšiu pokožku.
Výsledky vykonaných štúdií o účinnosti ošetrenia (1) (2)
(1) Výsledky sú schematicky uvedené s priemernými výsledkami. Jednotlivé výsledky môžu byť trochu odlišné.
(2) Štúdie sa zúčastnilo 20 subjektov ženského pohlavia (od 30 do 65 rokov) s hyperkeratóznou pokožkou tváre, po dobu 28 dní.
Výsledky vykonaných testov boli overené dermatológmi a kozmetológmi AIDECO.

Naneste malé množstvo prípravku na mokrú pokožku tváre. Krátko zotrvajte na zóne T (čelo, nos, brada). Masírujte krúživými pohybmi nie viac ako 2 minúty a dôkladne opláchnite vodou. Vyhýbajte sa kontaktu s očami. Čistiacim mliekom Argan OMIA očistite ráno i večer tvár pre osvieženie a odstránenie nečistôt a zvyškov po líčení. Na dennú hydratáciu použite pleťový krém s Arganom. Sérum na tvár Argan zintenzívňuje hydratačný efekt a kozmetický lifting. Odporúča sa aplikovať peeling 1-2 krát do týždňa, aby bola pokožka pripravená na ďalšie kozmetické ošetrenie.Vonkajšie použitie.

Ľahko sa oplachuje. OMIA Eco-Bio peeling na tvár s Arganovým olejom, exfoliačne ľahký prípravok, odstraňujúci odumreté bunky z povrchu pokožky, podporujúci prirodzenú regeneráciu pokožky. Jeho zloženie s BIO Arganovým olejom a mikrogranulami z Arganu a Marhule robí pokožku hladšiu, hebkejšiu a rozžiarenejšiu. Rady Aideco (Talianskou asociáciou dermatológov a kozmetológov) pre zdravú pokožku vašej tváre: Dobre zlúpaná pokožka bude hladšia, čistejšia a jemnejšia. Dermatologicky testované.

Aqua, Glycerin**, Apricot (Prunus Armenica) Seed Powder**, Xanthan Gum, Caprylyl/Capryl Glucoside**, Argania Spinosa Kernel Oil*, Phenoxyethanol, Chondrus Crispus Powder (Carrageenan), Argania Spinosa Shell Powder*, Sodium Benzoate, Tocopherol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum, Alpha Isomethyl Ionone, Limonene.* da Agricoltura Biologica / from Organic Farming** Origine Naturale / Natural Origin