Pleťový hydratačný vyvažujúci 24 hod BIO krém - Aloe Vera

12,96 €
S DPH

Pre normálnu a zmiešanú pleť. Vyvážené zloženie deň/noc. Jemný k pleti, nemastí, ľahko sa rozotiera a rýchlo vstrebáva. Dermatologicky testované.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: OM2-CV1
Množstvo

Pleťový hydratačný vyvažujúci 24 hod BIO krém- Aloe Vera OMIA Laboratoires. Vlastnosti: Hydratačný a vyvažujúci, pre normálnu a zmiešanú pokožku.

Certifikát Eco-Bio kozmetiky ICEA 255 BC 039

Funkčné testy
Hodinu po aplikácii sa účinok prípravku prejavil vo výraznom zvýšení úrovne hydratácie pleti. Tento účinok následne trvá až 24 hodín.
• Hydratácia pleti sa zvýšila už po 60 minútach po prvej aplikácii.
• Pleť je hydratovaná ešte aj po 24 hodinách od prvej aplikácie.
Výsledky vykonaných štúdií o účinnosti ošetrenia (1) (4)
(1) Výsledky sú schematicky uvedené s priemernými výsledkami. Jednotlivé výsledky môžu byť trochu odlišné.
(4) Štúdie sa zúčastnilo 15 subjektov ženského pohlavia (od 18 do 55 rokov) s dehydratovanou pokožkou po dobu 24 hodín.
Výsledky vykonaných testov boli overené dermatológmi a kozmetológmi AIDECO.

Naneste malé množstvo prípravku ráno na niekoľko miest na tvári ako je znázornené na obrázku. Starostlivo masírujte sledujúc obrysy tváre až po úplné vstrebanie prípravku. Venujte zvýšenú pozornosť oblasti „T“ (čelo, nos, brada). Večer aplikáciu zopakujte s väčším množstvom. Na vonkajšie použitie.

Vyvážené zloženie deň/noc. OMIA pleťový krém na tvár s Aloe Vera je prípravok na hydratačné a vyvážené ošetrenie pleti ošetrenie tváre pri každodennej starostlivosti o jej zdravie. Jeho vyvážené zloženie deň/noc obsahuje BIO Aloe Vera a výber z prírodných a Bio aktívnych zložiek, ktoré hydratujú a vyvažujú pokožku. Jemný k pleti, nemastí, ľahko sa rozotiera a rýchlo vstrebáva.S Aloe Vera a kyselinou hyaluronovou je pokožka hydratovaná do hĺbky, Borákový olej vyvažuje mazové žľazy a vitamín E plní funkciu silného antioxidantu. Rady Aideco (Talianskou asociáciou dermatológov a kozmetológov) pre zdravú pokožku vašej tváre: Normálny a zmiešaný typ pokožky vyžaduje každodenné čistenie a hydratáciu výrobkami s hydratačným účinkom, pokiaľ možno s dlhodobou trvácnosťou. Dermatologicky testované.

Aqua, Dicaprylyl Ether**, Cetyl Palmitate, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glycerin**, Caprylic/Capric Triglyceride**, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol**, Betaine**, Perlite, Phenethyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil*, Glycine Soja Oil*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Sodium Hyaluronate, Butyrospermum Parkii Butter*, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Chondrus Crispus Powder (Carrageenan), Xanthan Gum, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum.* da Agricoltura Biologica / from Organic Farming** Origine Naturale / Natural Origin