BIO Micelárna voda z Damašskej ruže

13,02 €
S DPH

Efektívny odličovací prípravok na make up. Na tvár a oči.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: AL343
Množstvo

Micelárna voda na báze vody z damascénskej ruže s vysokým účinkom pri odstraňovaní make-upu. Zmäkčujúca, utišujúca a osviežujúca vďaka bio extraktom z borievky a šípkovej ruže čistí a osviežuje pokožku, odstraňujúc nečistoty a stopy make-upu. Účinok dopĺňajú bio extrakty z rozmarínu a šalvie so silným antibakteriálnym účinkom v kombinácii so šípkovou ružou so zmäkčujúcim a vyživujúcim účinkom. Kľúčové zložky: Prípravok je vyrobený na báze vody z damascénskej ruže, kozmetickej prísady s početnými pozitívnymi vlastnosťami a okamžitým a účinným pôsobením. Voda z damascénskej ruže je naozaj vynikajúca pre svoje hydratačné, spružňujúce, tonizujúce, protizápalové a osviežujúce vlastnosti, s výrazným účinkom proti starnutiu. Borievka: sťahujúce, antiseptické a čistiace vlastnosti. Šípková ruža: tonizujúce a vyhladzujúce vlastnosti. Rozmarín: hojdacie a sťahujúce vlastnosti.

BIO certifikát AIAB
BIO certfikát QC CERTIFICAZIONI -použitie výhradne prírodných surovín z ekologického poľnohospodárstva alebo kontrolovaného zberu vo voľnej prírode

-absenciu GMO (geneticky modifikovaných organizmov)

-výrobky chránia ľudské zdravie a životné prostredie.

Nanášajte na tvár a oči pomocou vatového tampónu.

Voda [Water], Rosa damascena flower water (*), Propanediol, Decyl glucoside, Sodium chloride, Alcohol denat. (*), Sodium benzoate, Sodium dehydroacetate, Glycerin, Juniperus communis fruit extract (*), Parfum [Fragrance], Rosa damascena flower extract, Rosa canina fruit extract (*), Rosmarinus officinalis (Rosemary) leaf extract (*), Salvia officinalis (Sage) leaf extract (*) *Z biologického pestovania.