Prírodný gel na nohy s Propolisom, na prevenciu a liečbu kŕčových žíl

16,44 €
S DPH

Osviežujúci efekt, ideálny pre liečbu kŕčových žíl na nohách, opuchov a problémov pri cirkulácii krvi v končatinách.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: AP1799
Množstvo

Zloženie využíva výťažky z myšieho chvosta, centelly, známej aj ako “Tigria bylina” a divého gaštana, pre ich zvláštnu vazoochrannú a vazotonickú vlastnosť, ktorá prospieva povrchovej kožnej mikrocirkulácii a kapilárnej odolnosti. Vlastnosti propolisu: Baktericídny alebo bakteriostatický účinok, čistiaci účinok, protizápalový účinok, antivírusový účinok, napríklad pôsobí proti vírusu herpesu, antikoagulant (zabraňuje koagulácii krvných buniek), fungicídne účinky (napríklad proti hubovému ochoreniu candida albicans), proti parazitný účinok, zmatňujúci efekt, antioxidačný účinok, účinne hojí rany, regulátor imunity, lokálne anestetikum, deoxidačný a ochranný účinok na pečeň, stimulátor krvného obehu.

Krúživými pohybmi jemne vmasírujte do pokožky chodidiel.

Výrazne zlepšuje prekrvenie v oblasti nôh a chodidiel. Navyše výťažok z listnatca pichľavého a zeleného čaju má osviežujúci a zvlhčujúci účinok. Ochrannú a regeneračnú schopnosť prípravku zabezpečuje propolis, jeho zloženie odhaľuje, okrem iného vynikajúce dezodoračné a antibakteriálne vlastnosti.

Obsah Propolisu: Propolis obsahuje 300 aktívnych molekúl a je zložený z 30% vosku, obsiahnutého v samotnom propolise alebo vylúčeného včelami, z 50% živíc a balzamických látok, z 10% éterických olejov, z 5% peľu a z 5% organických alebo minerálnych látok. Najzaujímavejšou zložkou sú flavonoidy, ktorými sú rastlinné chemické zlúčeniny, rozptýlené vo vyšších rastlinách a majú viaceré vlastnosti, medzi inými, je antioxidant, chráni priepustnosť krvných a lymfatických kapilár, má protizápalové účinky v procesoch, ktoré postihujú sliznicu, pokožku a kĺby a, okrem iného podporujú príjem vitamínu C a vápnika. Hlavnými flavonoidmi, nachádzajúcimi sa v propolise sú Pinocembrin, Galangín a Quercetin. V propolise sú tiež prítomné fenolové zlúčeniny (najmä kyselina kávová s antioxidačnými a protizápalovými vlastnosťami). Aqua, Aesculus hippocastanum extract, Centella asiatica extract, Ruscus aculeatus root extract, Achillea millefolium extract, Carbomer, Propolis cera, Parfum, Potassium sorbate, Sodium dehydroacetate, Sodium hydroxide.