BIO telový olej, s mandľovým olejom

9,36 €
S DPH

Vhodný pre suchú a namáhanú pokožku, alebo pokožku, strácajúcu svoju pružnosť. Prípravok je voňajúci. Nemastí a rýchlo sa vstrebáva. Dermatologicky testované.

  • Kód tovaru: OM5-OIL1
Množstvo
Vypredané

BIO Telový olej s Mandľovým olejom OMIA Laboratoires.Typ pokožky: zvlášť vhodný pre suchú a namáhanú pokožku, alebo pokožku, strácajúcu pružnosť.

Rozotrite niekoľko kvapiek oleja na telo a jemne masirujte. Vaša pokožka bude hydratovaná a viditeľne jasnejšia a pružnejšia.Zapečatené balenie. Na vonkajšie použitie.

Nemastí a rýchlo sa vstrebáva.Tento prípravok je ideálny pre zvýšenie pružnosti a hebkosti pokožky, predchádzajúc tvorbe strií, typických pre obdobie tehotenstva alebo následnej redukčnej diéty.Účinok: Mandľový olej, získavaný za studena, zložený prevažne z glyceridov kyseliny olejovej a kyseliny linolovej, sa používa na čistenie citlivej pokožky a pre ošetrenie suchej a začervenanej pokožky. Pleťové krémy, emulzie a oleje, ktoré ho obsahujú, majú zmäkčujúce a regeneračné účinky. Dermatologicky testované.

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride**, Parfum, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Linalool.
(*) Da Agricolutura Biologica/ from Organic Farming.
(**) Origine Naturale/ Natural Origin.