BIO telový olej, s arganovým olejom

11,52 €
S DPH
Vhodný pre vysušenú a ľahko sa dráždiacu pokožku. Prípravok je voňajúci. Nemastí a rýchlo sa vstrebáva. Dermatologicky testované.
  • Kód tovaru: OM4-OIL2
Množstvo
Vypredané

BIO Telový olej s Arganovým olejom OMIA Laboratoires.Typ pokožky: zvlášť vhodný pre vysušenú a ľahko sa dráždiacu pokožku.

Rozotrite niekoľko kvapiek oleja na telo a jemne masirujte. Vaša pokožka bude hydratovaná a viditeľne jasnejšia a pružnejšia.Zapečatené balenie. Na vonkajšie použitie.

Účinok: Arganový olej sa ľahko vstrebáva a nezanecháva mastné stopy. Je jedným z najdôležitejších olejov pre omladenie pokožky s vysokým obsahom vitamínu E. Ideálny pre masáž, a výživu pokožky po kúpaní a sprchovaní, Arganový olej je cenným doplnkom pre ošetrenie a zdravie pokožky vo všeobecnosti. Arganový olej je tiež bohatý na kyselinu linolovú a vitamín A, cennými spojencami proti starnutiu pokožky. Chráni pokožku pred vonkajšími agresívnymi vplyvmi keďže neutralizuje voľné radikály. Tento prípravok je ideálny pre zvýšenie pružnosti a mäkkosti pokožky, ktorú zároveň chráni pred vonkajšími agresívnymi vplyvmi. Odporúča sa pre uvoľnenie svalového napätia a výživu veľmi suchej a rýchlo sa dráždiacej pokožky.Dermatologicky testované.

Argania Spinosa Kernel Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride**, Parfum, Tocopherol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool.
(*) Da Agricolutura Biologica/ from Organic Farming.
(**) Origine Naturale/ Natural Origin.