BIO telový olej, s jojobovým olejom

11,52 €
S DPH
Vhodný pre veľmi suchú a drsnú pokožku. Prípravok je voňajúci. Nemastí a rýchlo sa vstrebáva. Dermatologicky testované.
  • Kód tovaru: OM3-OIL3
Množstvo
Vypredané

BIO Telový olej s Jojobovým olejom OMIA Laboratoires. Typ pokožky: Odporúča sa pre veľmi suchú a drsnú pokožku.

Rozotrite niekoľko kvapiek oleja na telo a jemne masirujte. Vaša pokožka bude hydratovaná a viditeľne jasnejšia a pružnejšia.Zapečatené balenie. Na vonkajšie použitie.

Nemastí a rýchlo sa vstrebáva. Jeho použitie je vhodné v prípadoch, kedy dochádza k predčasnému starnutiu pokožky a pokožka je dehydratovaná. Účinok: Jojobový olej, tým, že nie je mastný, neupcháva póry a umožňuje tak prirodzené dýchanie pokožky a zlepšenie homeostatickej funkcie potných a mazových žliaz. Vďaka lineárnej molekulovej štruktúry, má veľkú penetračnú schopnosť. Špecifická povaha lipidových zložiek Jojobového oleja spôsobuje, na jednej strane väčšie prenikanie a rýchle epidermické vstrebávanie, na strane druhej, intenzívnu činnosť pri vytváraní povrchového filmu. Na základe stability týchto molekúl na UV žiarenie, má foto-ochranný účinok.
Tento prípravok je ideálny pre podporu obnovy prirodzeného Ph faktora, v boji proti procesu odumierania elastických vlákien a kolagénu a pokožke vracia jej prirodzené vlastnosti. (pružnosť, jemnosť, tónovanie). Dermatologicky testované.

Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride**, Parfum, Tocopherol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.
(*) Da Agricolutura Biologica/ from Organic Farming.
(**) Origine Naturale/ Natural Origin.