Prírodný telový krém - Damašská ruža

7,80 €
S DPH
Pre normálnu a jemnú pokožku. Obsahuje certifikovaný BIO výťažok z Damašskej ruže (Rosa Damascena). Dermatologicky testované.
  • Kód tovaru: OM8-CC4
Množstvo
Vypredané

Prírodný telový krém z Damašskej ruže OMIA Laboratoires. Typ pokožky: Tento tekutý krém je zvlášť vhodný pre normálnu a jemnú pokožku.

Naneste na pokožku až do vstrebania sa. Na vonkajšie použitie.

Pokožka bude tonifikovaná a svieža. Účinok: výťažok z ruže tonifikuje a osviežuje pokožku, vzbudzuje lásku a vernosť duše. Okrem certifikovaného Bio výťažku z Damašskej ruže (Rosa Damascena), toto zloženie obsahuje ďalšie suroviny a jemné prísady, viac ako 96% prírodného pôvodu, ktoré dodávajú tomuto tekutému telovému krému vysokú roztierateľnosť a absorbovateľnosť a teda dosiahnuť väčšiu účinnosť výťažku z Damašskej ruže, ktorý je v ňom obsiahnutý. Okrem certifikovaného Bio výťažku z Damašskej ruže (Rosa Damascena), toto zloženie obsahuje ďalšie suroviny a jemné prísady, viac ako 96% prírodného pôvodu, ktoré dodávajú tomuto tekutému telovému krému vysokú roztierateľnosť a absorbovateľnosť a teda dosiahnuť väčšiu účinnosť výťažku z Damašskej ruže, ktorý je v ňom obsiahnutý. Dermatologicky testované.

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Cetyl Palmitate, Rosa Damascena Extract, Cetearyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Octyldodecanol, Tocopherol, Xanthan Gum, Chondrus Crispus Powder (Carrageen), Phenoxyethanol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum.