Prírodný kokosový olej

12,24 €
S DPH

Má efekt super opaľovania a je hydratačný. Bráni vzniku strií a pomáha na regeneráciu tkanív poškodených modrinami a zraneniami. Bez ochranného faktora 0 SPF.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: AL022
Množstvo
Vypredané

Rastlinný olej získaný lisovaním vysušenej buničiny (kopra), bohatý na nasýtené mastné kyseliny (hlavne kyselina laurováj), vitamíny E a K, polyfenoly a minerály.
Prípravok sa ľahko sa nanáša, pretože nad 23 ° C je olejovitej konzistencie, v pevnom stave je pri nižších teplotách, s konzistenciou podobnou maslu bielej farby. Výnimočný olej s nekonečným množstvom pozitívnych vlastností a aplikácií - Pre pokožku: ľahko sa vstrebáva vďaka svojej malej molekulárnej štruktúre, po jej aplikácii je pokožka jemná ale nie mastná. Upokojujúci, zmäkčujúci a účinný, chráni pred slaným morským vzduchom a slnečnými lúčmi, starnutím a vysúšaním pokožky, stimuluje obnovu buniek, bráni vzniku strií, dodáva pokožke pružnosť a hodvábny a zamatový vzhľad. Ideálne na pery s ochranným účinkom proti ich praskaniu. Výborný na čistenie tváre a okolia očí a odstraňovanie make-upu. Určené pre boj s problémami spôsobenými hubami a ekzémami a na regeneráciu tkanív poškodených modrinami a zraneniami.
Na vlasy: viditeľne účinný proti lupinám. Reštrukturalizačný s ochranným účinkom a antioxidačný, chráni pred slnečným žiarením a slaným morským vzduchom, vlasy sú hladké, bohaté, zdravé, krehkým a lámavým vlasom dodáva objem a lesk, ľahšie sa rozčesávajú

BIO certfikát QC CERTIFICAZIONI -použitie výhradne prírodných surovín z ekologického poľnohospodárstva alebo kontrolovaného zberu vo voľnej prírode

-absenciu GMO (geneticky modifikovaných organizmov)

-výrobky chránia ľudské zdravie a životné prostredie.

Prípravok sa ľahko sa nanáša, pretože nad 23 ° C je olejovitej konzistencie, v pevnom stave je pri nižších teplotách, s konzistenciou podobnou maslu bielej farby.

Coconus nucifera (Coconut oil) Neobsahuje: PEG, EDTA, parabens, SLS, Propylen Glicole, BHT, BHA, silicones, petrolatum.