Prírodný olej z Monoi

13,44 €
S DPH

Pre telo a vlasy. Hydratačný a výživný pre hodvábny efekt.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: AL023
Množstvo
Vypredané

Exotická vôňa kokosu a Tiarè Flower sú základom pre voňavý olej s vyživujúcim, elastickým, ochranným a super opaľujúcim účinkom. Ideálny pre pokožku a vlasy, ktoré zvlhčuje a vyživuje pre hebký a zamatový vzhľad.

BIO certfikát QC CERTIFICAZIONI -použitie výhradne prírodných surovín z ekologického poľnohospodárstva alebo kontrolovaného zberu vo voľnej prírode

-absenciu GMO (geneticky modifikovaných organizmov)

-výrobky chránia ľudské zdravie a životné prostredie.

Prípravok sa ľahko sa nanáša, pretože nad 23 ° C je olejovitej konzistencie, v pevnom stave je pri nižších teplotách, s konzistenciou podobnou maslu bielej farby. Návod na použitie: aplikovať na pokožku a vlasy pred, počas a po opaľovaní; používať ako výživný zábal pred nanesením šampónu alebo pridať niekoľko kvapiek do kúpeľa pre vytvorenia senzačný moment relaxácie.

Neobsahuje: PEG, EDTA, parabens, SLS, Propylen Glicole, BHT, BHA, silicones, petrolatum. Ingredienti: Cocos nucifera (Coconut) oil, Parfum [Fragrance], Amyl cinnamal, Linalool, Hexyl cinnamal, Hydroxycitronellal, Butylphenyl methylpropional, Geraniol, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde. No: PEG, EDTA, parabens, SLS, Propylen Glicole, BHT, BHA, silicones, petrolatum.