Prírodný telový peeling - Broskyňa a grapefruit

21,20 €
S DPH

Ovocný peeling pre obnovu, revitalizáciu a upokojenie pokožky. Obsahuje šípkový olej, med, bambucké maslo, materskú kašičku, soľ z Mŕtveho mora, šťavu z broskyne a esenciálny olej grapefruitu.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: AP2315
Množstvo
Vypredané

Všetko iba to najlepšie z ovocia, slúžiace na obnovu, revitalizáciu a upokojenie pokožky tela. Obsahuje bambucké maslo, med, materskú kašičku a soľ z Mŕtveho mora, vyrobený v kombinácii so zmesou morskej soli (bohatej na regeneračné vlastnosti), vzácnymi prirodzenými výživnými olejmi, zjemňujúcou šťavou z broskyne a esenciálnym osviežujúcim olejom z grapefruitu.

Naneste na vlhkú pokožku. Jemne masírujte a potom dôkladne opláchnite. Takéto ošetrenie môžete aplikovať jeden až dvakrát týždenne, v závislosti od typu pokožky.

Odstraňuje odumreté bunky a vyživuje pokožku. Pokožka bude jemnejšia, hladšia a dokonale čistá.

Sodium chloride, Helianthus annuus seed oil*, Maris sal (Dead sea salts), Parfum, Cocos nucifera oil, Caprylic/capric triglyceride, Butyrospermum parkii butter*, Mel*, Royal jelly, Prunus persica fruit*, Pyrus malus juice*, Citrus grandis peel oil, Limonene, Citral. *= z kontrolovanej bio produkcie.