BIO sprchový gel - Mandarínka a bazalka

12,60 €
S DPH

Revitalizačný sprchový gel je bohatý na vitamíny, dodáva pokožke všetky hydratačné, spevňujúce a utišujúce zložky. Po osprchovaní poskytuje efekt sviežosti tela. Produkt má BIO certifikát.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: AP2709
Množstvo
Vypredané

Nechajte sa zahaliť do mäkkej a ľahkej kompozície tohto zloženia a nechajte sa unášať sviežosťou a hravosťou tónov Mandarínky a Bazalky. Je svieži a hravý ako dobré nápady a ako ľadová šťava z citrusových plodov pod páliacim slnkom Mandarínka, bohatá na vitamíny, dodáva pokožke všetky hydratačné utišujúce zložky, ktoré potrebuje, aby si na dlhý čas udržala svoju prirodzenú rovnováhu, zatiaľ čo Bazalka je ideálna na jej najlepšie očistenie a vypnutie. Osviežujúci a podmaňujúci sprchový gél, ideálny na to, aby odplavil všetku negatívnu energiu z vašej aury a nahradil ju krásnym úsmevom.

Aplikujte na vlhkú pokožku, následne opláchnite.

Pre hladkú a elegantnú pokožku tela. Po osprchovaní poskytuje efekt sviežosti tela.

Ingredients/Zloženie: Aqua, Sodium lauroyl sarcosinate, Calendula officinalis flower water*, Cocamidopropyl betaine, Aloe barbadensis leaf juice*, Citric acid, Mel*, Achillea millefolium extract*, Parfum, Benzoic acid, Sodium dehydroacetate, Potassium sorbate, Citrus nobilis peel oil, Ocimum basilicum herb oil, Limonene, Benzyl salicylate. *= z kontrolovanej Bio produkcie