Jemne vyhladzujúce pleťové BIO tonikum s mandľovým olejom a extraktom z Malvy

9,18 €
S DPH

Zvláčňujúce a osviežujúce pleťové tonikum pre normálnu, suchú a citlivú pokožku. Nevysušuje pleť. Dermatologicky testované.

  • Krajina Pôvodu: Taliansko
  • Kód tovaru: OM1-TV3
Množstvo

Jemne vyhladzujúce Pleťové BIO tonikum s Mandľovým olejom a extraktom z Malvy OMIA Laboratoires.

Certifikát Eco-Bio kozmetiky ICEA 255 BC 045

Klinické testy
• Dermatologicky testované na citlivej pokožke
Výrobok nevyvolal žiadnu reakciu alebo jej podráždenie a preukázal vynikajúcu kompatibilitu pokožky na subjektoch s citlivou pokožkou, ktorá sa ľahko podráždi.
• Pleťová kompatibilita VYNIKAJÚCA na subjektoch s citlivou pokožkou
Výsledky vykonaných štúdií o účinnosti ošetrenia (1) (3)
(1) Výsledky sú schematicky uvedené s priemernými výsledkami. Jednotlivé výsledky môžu byť trochu odlišné.
(3) Štúdie sa zúčastnilo 20 subjektov mužského a ženského pohlavia (od 18 do 65 rokov) s citlivou pokožkou po dobu 14 dní.
Výsledky vykonaných testov boli overené dermatológmi a kozmetológmi AIDECO.

Navlhčite vatový tampón prípravkom a naneste na tvár po očistení pokožky alebo jednoducho keď sa chcete osviežiť. Vyhýbajte sa kontaktu s očami. Ošetrite celú tvár jemnými krúživými pohybmi. Vyhýbajte sa kontaktu s očami. Pred aplikáciou tonika, jemne očistite pokožku Čistiacim mliekom s mandľovým olejom a extraktom z malvy. Na hydratáciu pokožky použite Pleťový krém na tvár s mandľovým olejom a extraktom z malvy s upokojujúcim účinkom. Pre suchšiu a citlivejšiu pokožku, odporúčame použiť pleťový olej s mandľovým olejom a výťažkom z malvy tak ráno ako aj večer. Vonkajšie použitie.

Zvláčňujúce a osviežujúce pleťové tonikum pre normálnu, suchú a citlivú pokožku. OMIA eco-bio tonikum na tvár s Mandľovým olejom a extraktom z malvy (slezu lesného) rešpektuje fyziológiu pokožky a obnovuje pH po čistení. Jeho zloženie s BIO mandľovým olejom a extraktom z Malvy je obohatené o výber zmäkčujúcich prírodných a Bio aktívnych látok, ktoré robia pleť sviežejšou a žiarivejšou.Tonifikuje a osviežuje vďaka kvalitnej zmesi Bio extraktov z Malvy, Damašskej ruže (Rosa Damascena), Hamamelu virgínskeho (Hamamelis virginiana) a Medovky lekárskej (Melissa Officinalis. Rady Aideco (Talianskou asociáciou dermatológov a kozmetológov) pre zdravú pokožku vašej tváre: na úplné vyčistenie, predovšetkým v prípade citlivej pokožky, sa odporúča použiť jemné tonikum s osviežujúcim a odľahčujúcim účinkom. Dermatologicky testované.

Aqua, Glycerin**, Polyglyceryl-4 Caprate, Malva Sylvestris Flower Extract*, Betaine**, Rosa Damascena Flower Water*, Hamamelis Virginiana Leaf Water*, Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Water*, Sweet Almond Oil Polyglyceryl-6 Esters***, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Tocopherol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum.
* da Agricoltura Biologica / from Organic Farming
** Origine Naturale / Natural Origin
*** da Olio Biologico / from Organic Oil