Jemný detský šampón

2,95 €
S DPH
Jacklon jemný detský šampón. Vďaka jeho mimoriadnemu a jemnému zloženiu je ideálny na umývanie vlasov pre deti a celú rodinu. Dermatologicky testované.
  • Kód tovaru: JK50050
Množstvo

Jacklon jemný detský šampón. Vďaka jeho mimoriadnemu a jemnému zloženiu je ideálny na umývanie vlasov pre deti a celú rodinu. Ideálny na denné použitie, zanecháva vaše vlasy krásne, zdravé a lesklé. Pre každodenné použitie.

Navlhčite vlasy vášho dieťaťa teplou vodou, jemne vmasírujte malé množstvo produktu a dôkladne opláchnite. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu vypláchnite veľkým množstvom vody. Upozornenie: Nepoužívajte na podráždenú alebo poškodenú pokožku. Používajte len podľa pokynov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Kozmetický prípravok len na vonkajšie použitie.

Dermatologicky testované. Netestované na zvieratách.

AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDE DEA, PARFUM (FRAGRANCE), COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, LAURYL GLUCOSIDE, TETRASODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, CITRIC ACID, MAGNESIUM NITRATE, MAGNESIUM CHLORIDE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE - METHYLISOTHIAZOLINONE, C.I. 19140 (FD&C YELLOW No 5), C.I. 14700 (FD&C Red No. 4)